Všem, kteří mne celý rok podporovali děkuji a přeji klidné prožití vánoční svátků a šťastný rok 2024.
Pavel Děcký

lis

13

Bojovat se musí až do cíle

Bohužel jsem kvůli silné angíně přišel o účast na mistroství Evropy v Holandsku. Chuť jsem si spravil startem na Handbike Giro v Itálii, kde jsem v nabitém poli dojel v první polovině na 13. místě. Dále jsem startoval neplánovaně na mistroství Polska, kde jsem v časovce dojel na 6. místě. Sezónu jsem tak zakončil hezkými výsledky a k bronzu z mistroství ČR jsem si po nemoci zase spravil závodní chuť.

Pavel Děcký na Mezinárodním mistrovství Polska
Pavel Děcký na Handbike Giro v Itálii Pavel Děcký na Handbike Giro v Itálii

črc

19

Bronz je doma!

V neděli 16. července se mi podařilo zajet 3. místo na Mistrovství ČR v časovce. Jelo se na skvěle připravené trati v Púchově a i když počasí bylo extrémní, tak jsem se cítil po celý závod opravdu dobře :)

Pavel Děcký - 3. místo na MČR v časovce handbike

dub

4

Sezóna se rozběhla naplno

V současnosti tvrdě trénujeme s Dušanem Juřičkou na týmovém soustředění v Chorvatsku :) zde se můžete podívat na video. Ze soustředění pak jedeme přímo do Itálie na závody Evropského poháru.

Pavel Děcký a Dušan Juřička - soustředění v Chorvatsku 2023

bře

14

Byl jsem oceněn :)

Ve středu 8. března jsem byl vyhlášen v kategorii dospělých jako Nejúspěšnější sportovec města Frenštát pod Radhoštěm za rok 2022. Velmi si tohoto ocenění vážím :)

Pavel Děcký - Nejúspěšnější sportovec města Frenštát pod Radhoštěm za rok 2022

led

2

Příprava na novou sezónu

Začátek nového roku je tradičně ve znamení přípravy na nadcházející sezónu. Za výsledky v minulém roce jsem rád a věřím, že letos v národních i mezinárodních závodech opět zúročím své tréninkové úsilí a podporu, které se mi dostává :)