Aktuálně

2018

kvě

21

Když závodit, tak společně :)

V neděli 20.5. se jelo v krásném slunečném počasí další kolo ČP MTB handicup v rámci tradičního závodu Author Cup okolo Bezdězu. Na pestré a rychlé trati nenašel Pavel přemožitele, společně s nepostiženými závodníky na trati si zazávodil a dojel v kategorii HANDBIKE pro první místo. Závody kde se startují všichni účastníci společně má Pavel rád, protože právě tam si užije závod naplno v pelotonu zdravých bikerů.

Bezděz 2018

bře

23

První závod ČP MTB handicup 2018!

Krásný závod se konal na skvělé připravené, 24km dlouhé trati v letním počasí v neděli v Újezdu nad Lesy 22/4. Pavla ze začátku zlobil Hynek Lintman, který je kvalitním handbikerem z Hradce Králové. Na cca třetím kilometru Pavel ujel a náskok pak už jen narůstal. Další závod seriálu se jede v okolí Bezdězu 20/5.

Újezd nad Lesy 2018

kvě

3

Ocenění

V pátek 18. března jsem získal ocenění Handicapovaný sportovec roku 2017 Moravskoslezského kraje. Nemám rád oficiality, ale potěšilo mne, že si někdo všiml jak se mi v posledním roce po sportovní (a nejen) stránce dařilo.
více na:Sportovec roku 2017 MSK

bře

28

Nová spolupráce

Děkuji společnosti LEVELSPORTKONCEPT s.r.o. za podporu v podobě vybavení od výrobce POC. Nesmírně si vážím možnosti reprezentovat tuto značku!

poděkování

bře

6

Párkrát jsem závodil

, ale tohoto si ve své sportovní kariéře vážím nejvíce...

poděkování

úno

20

Tak jsem to dokázal!

Před rokem jsem se rozhodl, že se zúčastním ČEZ Jizerské 50. Díky podpoře mé manželky, sparingpartnera Karla Videckého a vůbec celého spolku GO ON se mi splnil sen - zúčastnil se a dojel jsem ČEZ Jizerskou 50. Smekám před Janem Tománkem, který jel neskutečně. Trať byla skvěle připravena a i přes celkovou náročnost jsem neměl během závodu žádnou krizi. Jen po dojetí mám pocit, že týden budu spát :) Už teď se těším na další ročník!

poděkování

led

8

nový rok - nová sezóna

Začátek roku je tradičně ve znamení přípravy na nadcházející sezónu - tréninky a zajišťování financí. Letos jsem do přípravy zařadil naplno sledge běžky a to hlavně vzhledek k nadcházející Jizerské 50, na kterou jsem se přihlásil :)


2017


2016


2015


2014


2013