Všem, kteří mne celý rok podporovali děkuji a přeji klidné prožití vánoční svátků a šťastný rok 2022.
Pavel Děcký

črc

22

Další zlepšení

Ve dnech 17.-18. července se v Púchově konal evropský pohár (European Paracycling Cup), kde jsem obsadil 8. místo v silničním závodě, v těsném dojezdu o 5-8. V neděli jsem pak vybojoval kvalitní 6. místo v časovce, a to i díky novým zadním diskům na handbike, jenž byly zakoupeny díky finanční podpoře Moravskoslezského kraje.

črv

28

Mistrovství ČR

V neděli 27. června jsem se zúčastnil Mistrovství ČR handbike, které se konalo v rámci Grand Prix Brno 2021. Závod probíhal na krásném brněnském okruhu. Ve vynikající konkurenci jsem se umístil na 5. místě celkově a 3. v rámci MČR - odkaz na video.

črv

6

Mistrovství Evropy

Ve čtvrtek 3. června jsem na Mistrovství Evropy získal 10. místo v časovce, která se konala v krásném městě Schwanenstadt v Rakousku. Konečně jsem tak naplno zúročil tvrdý trénink :)

kvě

25

Slovácký okruh

V sobotu 22. května jsem se umístil na 5. místě celkově a nejlépe z Čechů na Slováckém okruhu v Žeravicích. Výrazné zlepšení osobního času z minulých ročníků, dobrý výkon v kopcích, kterých je na Slováckém okruhu opravdu hodně, to vše je důvod pro spokojenost!

Pavel Děcký a jakub Janda

kvě

11

Konečně se závodí!

Tak po dlouhé (a vynucené) přestávce jsem mohl konečně změřit síly s ostatními silničními handbikéry na UCI Para-Cycling Road World Cup 2021 v Ostende. V časovce jsem obsadil 30. místo. V závodě na 70 km jsem po střetu se soupeřem vypadl z hlavního balíku, a nakonec dojel na 34. místě. Celkově převládá spokojenost :)

bře

19

Setkání s kamarádem

Při příležitosti mezinárodního dne invalidů, který má připomenout s jakými překážkami se denně osoby s handicapem potýkají, jsem se setkal s mým velkým kamarádem a oblíbeným poslancem Jakubem Jandou, zde nalezte více...

led

4

Příprava na sezónu

Začátek nového roku je tradičně ve znamení přípravy na nadcházející sezónu. V roce 2020 jsem v rámci přípravy najezdil 11 000 km a v nastoleném režimu pokračuji dál :) Věřím, že letošní sezóna proběhne v jiném duchu než ta minulá, která byla poznamenaná opatřeními v souvislosti s onemocněním Covid-19, a budu moci zúročit své úsilí v evropských a světových pohárech.